Проектування

Проектні роботи є найважливішим етапом всієї будівельної діяльності.
Незалежно від масштабу будівельного об’єкта і його класифікації даний вид робіт є першочерговим.

Виконуємо практично будь-які роботи з розробки та узгодження технічної та кошторисної документації. Наші фахівці розробляють всі необхідні розділи проектної документації, яка і буде базою для реалізації будівельного об’єкта.

Розробляємо робочі  проекти за такими розділами:
• проектування інженерних мереж
• проектування електропостачання будівлі внутрішне та зовнішнє
• розробка проекту з водопостачання та каналізації
• системи вентиляції та кондиціонування
• проектування систем зв’язку
• системи протипожежної сигналізації об’єкта
• благоустрій прилеглої території та інші.

Після розробки проектних робіт для будівництва, за домовленістю, ми здійснимо узгодження виконаних нами проектів у всіх необхідних інстанціях. Накопичений досвід, адміністративний ресурс, програмне забезпечення, дозволяють якісно і своєчасно виконувати зазначені роботи відповідно до поставлених завдань замовника в контексті сучасних вимог з енергоефективності, екологічної безпеки, «зеленого будівництва».

Для виконання зазначених робіт маємо всі необхідні ліцензії та сертифікати, знання обладнання та матеріалів виробництва провідних вітчизняних і закордонних компаній.

Вартість робіт залежить від обсягу поставленого завдання. За бажанням замовника ми можемо виконати окрему необхідну частину робіт або  ведення будівельного об’єкта з нуля від проектування, розробки та узгодження документації, і до будівництва, організації та введення об’єкта в експлуатацію.

Якість робіт і ціна на них залежить від того, хто виконує цю роботу. Ми впевнені в своїх силах і пропонуємо тільки якісні послуги своїм  клієнтам. Звертаючись в нашу компанію, ви отримаєте якісний проект та відчуття задоволення від того, що не помилилися у виборі.

Телефонуйте та записуйтеся на консультацію!