Виготовлення МАФів

Компанія «Арака» пропонує кваліфіковані послуги будівництва зручних та надійних металевих будівель. До них відносяться кіоски, торгові ряди, павільйони, пости охорони, битовки, зупинки  і т.п. 

Даний вид металевих конструкцій зарекомендував себе як досить зручний та останнім часом користується великим попитом внаслідок помірної ціни, відносної простоти монтажу та можливості транспортування. Представники малого і середнього бізнесу давно дійшли висновку, що набагато раціональніше встановити МАФ, ніж зводити капітальну будівлю. 

В процесі виробництва ми використовуємо виключно сертифіковані матеріали, що відрізняються високою якістю. Наші фахівці самостійно транспортують та встановлять готову конструкцію.

 

Ми поважаємо наших клієнтів, тому гарантуємо:
– оперативність проведення робіт;
– висока якість продукції;
–  індивідуальний підхід;
–  оптимальне співвідношення ціна / якість.

Основою для конструкції швидкомонтованих приміщень є металеві каркаси, які спроектовані з сталевих труб.

Для зовнішньої обробки використовують металочерепицю, профнастил. У якості теплоізоляційного матеріалу, на вибір Замовника, можна використовувати як пінопласт, так і мінеральну вату, захищену парогідроізоляційним шаром. Для внутрішнього оздоблення підійде гіпсокартон, пластикові панелі або ламіновані ДСП.

Всі павільйони обладнані освітлювальними приладами, вимикачами, електричними розетками та щитками з автоматами.
Отримайте свій МАФ для бізнесу за доступною ціною у максимально короткий термін!
Крім того ми проводимо ремонт, посилення і реконструкцію існуючих будівель і споруд на основі металоконструкцій, а також виконуємо роботи з антикорозійного захисту.

 

 

Дізнатися розцінки та вартість монтажу металоконструкцій можна у менеджерів компанії
за телефонами: +38 (099) 644-95-11 , +38 (098) 526-76-17.

Компанія несе гарантійні зобов’язання на виготовленні металеві конструкції протягом 12 місяців.